.

.

Спорт-Тек Посичарге Активна Текстура Поло-3ХЛ

Спорт-Тек Посичарге Активна Текстура Поло-3ХЛ

DEN 351.36

Пристапност
Во достапна форма

Спорт-Тек Posi Charge Активна Текстура Поло-3 XL (Шума Зелена)АКТИВНА Суптилна текстура додава карактер без жртвување на дишењето или отпорност на пречка, додека Posi Charge технологија зачувува бои и логоа. 3,4 унца, 100% полиестерска мрежа со Технологија За Полнење. Етикета без ознаки. Само-ткаенина јака. Плакета со 3 копчиња со копчиња обоени за совпаѓање.

Главните карактеристики

Избор на клиент