.

.

3асигурност Ц3ВИН9001 - 4хл Вар Водоотпорна Јакна Со Мала Тежина-4хл

3асигурност Ц3ВИН9001 - 4хл Вар Водоотпорна Јакна Со Мала Тежина-4хл

DEN 1068.96

Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики 100% АНСИ Ултра лесен 100% ВОДООТПОРЕН 210д полиестерски тафта школки обложени со тело-ракавинап предно затворање2 инчи. СЕРТИФИЦИРАНИ СРЕБРЕНИ рефлектирачки ленти за влечење на половината два големи џебови за сечење отпорни на временските услови360° рефлексивноста обезбедува преглед на целото тело-4 XLColor-Lime-SKU : 3 SFT639 Се Одликува со 100% ANSI Ултра лесна 100% ВОДООТПОРНА 210d полиестерска тафта школка. Фланелен обложени тело-ракави. Предвремени пред затворање. 2 во. АНСИ сертифицирани сребрени рефлектирачки ленти. Влечење на половината. Два големи џебови за намалување на временските услови. Рефлексивноста од 360° обезбедува целосен преглед на телото. Големина-4 XL. Боја-Вар. - ШИФРА : 3СФТ639.

Главните карактеристики

Избор на клиент