.

.

Круна Еден Ѕид Кука

Круна Еден Ѕид Кука

DEN 271.20

Пристапност
Во достапна форма

Круна Еден Ѕид Кука Железо Круна една кука со крст во центарот. Одлична ставка за dé ® cor и безбеден затворен или надвор. Куката е доволно силна за палта и капи. Мерки 3 3/8 "W x 6" H x 2 " D. Забелешки : Леано Железо// / Леано Железо Куки И Закачалки; Дома Декор// / Шапка Лавици Крстови Дома Декор/ / / Кревет И Бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент