.

.

Мизуно Бран Молња З Средно Машки Одбојкарски Чевли

Мизуно Бран Молња З Средно Машки Одбојкарски Чевли

DEN 2078.24

Пристапност
Во достапна форма

Новиот Менс бран Молња З5 Мид е дизајниран за најбрзите одбојкари на теренот и е врвен во лесни перформанси. Се одликува со нова 360°, дише, мрежест горен дел заедно со технологијата На Бранови на Мизуно за контролирано амортизирање и лесна стабилност. З5 обезбедува електрично забрзување и ефикасен пренос на енергија. Лесен. ЕВА Мидсол.

Главните карактеристики

Избор на клиент