.

.

пгерауг долна облека жени постпартална стомачна лента постпартална стомачна обвивка обликувач на стомак постпартален тренер за половината компресија на стомако?

пгерауг долна облека жени постпартална стомачна лента постпартална стомачна обвивка обликувач на стомак постпартален тренер

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

35 "Должина : 34cm/13. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S Големина На САД : 6 велика британија големина : 8 еу големина : 34 половината : 42-56см/16. Компресијата на стомакот за жени е многу удобна и дише за носење и лесна за чистење. Постпартална Стомачна Лента Постпартална Обвивка За Стомак Обликувач На Стомак Постпартален Тренер За Половината Компресија На Стомакот За Женикарактеристики : дише И Удобен материјал висококвалитетен лесен.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Добивање на овој постпартален бенд веднаш штом!.05" ДОЛЖИНА : 30СМ/11. Постпартална обвивка за половината ви помага по раѓањето на детето. Половината потенка за жените избегнувајте навивање на стомачната лента. Нашиот Постпартален Стомак бенд помага да се стави на своето место.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Обликувачот на стомакот за жени помага и при вашето држење на телото. Облеката за компресија на стомакот ви помага да го поправите држењето на телото. Контрола на стомакот : Ја Измазнува вашата лабава кожа од нашата стомачна лента за постпартално. Стомачен појас стомачни обвивки за маснотии во стомакот специјален дизајн за поддршка на долниот дел на грбот.92" Должина : 35cm/13.Оваа компресија на половината за жени прави да изгледате слабеење.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Големина : XXL Сад Големина : 14 Велика Британија Големина : 16 Еу Големина : 42 Половината : 58-72cm/22. Обликувач на стомак за жени ременот за обновување ќе ви помогне да се опоравите во државата по породувањето. Големина : XL Сад Големина : 12 Велика Британија Големина : 14 Еу Големина : 40 Половината : 54-68cm/21.

Главните карактеристики

Избор на клиент