.

.

Стерлинг Сребрена Рх-позлатени Логоарт Универзитетот Во Синсинати Пари Клип; За Возрасни и Тинејџери; За Жени И Мажи

Стерлинг Сребрена Рх-позлатени Логоарт Универзитетот Во Синсинати Пари Клип; За Возрасни и Тинејџери; За Жени И Мажи

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Атрибути : Стерлинг Сребро; 925 Стерлинг Сребро; Пари Клипови.) И Пријатели за секоја пригода; Годишнина; Свадби; Родендени; Денот На Вљубените; денот На Мајките; денот на Татковците и секојдневниот!НАЈСОВРЕМЕНА ТЕХНОЛОГИЈА : ние користиме најсовремена технологија поврзана со безвременско искуство и традиционални техники за рачна завршна обработка за да создадеме најдобар Накит!ПРОИЗВОДИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Кај Скајџелерс се опседнуваме со Квалитетот и Занаетчиството! Ние сме доверлив златар во индустријата повеќе од една деценија со илјадници задоволни клиенти! Горди сме што ви нудиме најквалитетен накит со најниска цена!100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Сите наши производи се поддржани со 30-дневна политика за Враќање без Проблеми! Купувајте со доверба кога купувате Со Накит.925 Стерлинг Сребрена Рх-позлатени Логоарт Универзитетот Во Синсинати Пари Клип Е еден од најпродаваните предмети За Возрасни и Тинејџери и ќе изгледа убаво со било која облека. Брз И Бесплатен превозот. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Тежина : ~16,66 Грама Материјал : Примарна - Чистота : 925финиш : Полиран Должина На Предметот : 53 ммплејтинг : Родиумлиценциран Од : Ncaamanufacufacturing Процес : Ласерски Материјал За Сечење : Примарен : Сребрена Ширина На Предметот : 24 Mmaccessory Тип : Пари Клиппроизвод Тип : Додатокродот : машки материјал : ПРИМАРНА БОЈА : боја на бела боја : сребрен Тон Град / Држава / Земја : охајолиценцирана организација : Универзитет Во Синсинатилиценциран преку : логоарт Доо За Нас : Во Скајјевелерс Се Гордееме Што Ви Нудиме Најквалитетен Накит Со Најниска Цена! Сите наши предмети ИМААТ БЕСПЛАТНА испорака и се поддржани од нашата гаранција за враќање на парите од 30 дена! Купувајте со нас и добијте : Брза И Бесплатна Испорака Најквалитетен Накит Најниски Цени30 Дена Гаранција За Враќање На Парите Бесплатна Кутија За Подароци Спецификации : Материјал : Примарна-Чистота : 925; Заврши : Полиран; Должина На Предметот : 53 мм; Позлата : Родиум; Материјал : Основно : Сребро; Ширина На Предметот : 24 мм; Тип На Додаток : Клипови За Пари; Пол : Машки; Град / Држава / Земја : Охајо;.

Главните карактеристики

Избор на клиент