.

.

Привремен Чешел За Креда За Коса Што Може Да Се Пере Боја На Коса За Еднократна Употреба Лесен Чешел За Креда ВО Боја На Коса За Забава Косплеј Детски Ден Нова Годин?

Привремен Чешел За Креда За Коса Што Може Да Се Пере Боја На Коса За Еднократна Употреба Лесен Чешел За Креда ВО Боја На Коса

DEN 124.80

Пристапност
Во достапна форма

Привремен Чешел За Креда За Коса Што Може Да Се Пере Боја На Коса За Еднократна Употреба Лесен Чешел За Креда ВО Боја На Коса За Забава Косплеј Ден На Детето Нова година Роденденска Забава Боја На Коса Спецификација : Тип На Ставка : Привремен Рок На Траење На Чешел За Креда За Коса : Три Години како Да Се Користи : 1. Користете ја малата четка од другата страна за нежно да ја четкате обоената коса неколку пати, така што косата не е толку тврда и исчистете ја дополнителната површина, а бојата нема да биде толку лесно да се изгуби. Најдобро е да понесете шал и ракавици за еднократна употреба за да спречите боење на облеката.

Главните карактеристики

Избор на клиент