.

.

Грижа Небесен Мек Шенил Опремен Контурен Капак За Менување Подлога, Сив, За Момчиња и Девојчиња

Грижа Небесен Мек Шенил Опремен Контурен Капак За Менување Подлога, Сив, За Момчиња и Девојчиња

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Кадифен Полиестер Одговара на сите стандардни димензии 17" Х 35" контурирани влошки За менување на масата сите агли имаат еластична За непречено вклопување Дизајнирана Со отвори За безбедносна тока Дизајнирана За удобност на бебето Тл Нега Небесен Мек Шенил Опремен Контурен Капак За Менување Подлога, Сив.

Главните карактеристики

Избор на клиент