.

.

3дроза Диви Африка Животните Лав Кралот Акварел Портрет Илустрација - Честитка, од

3дроза Диви Африка Животните Лав Кралот Акварел Портрет Илустрација - Честитка, од

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Диви Африка Животните Лав Кралот Акварел Портрет Илустрација Честитката Е одличен начин да се каже "благодарам" или да се признае секоја пригода. Овие празни картички се направени од тешки картички што овозможуваат пишување без дамки. Картичките се набраздени за лесно преклопување и доаѓаат со бели пликови. Произведено во САД. Димензии( во инчи) : Картичка 5,5 H x 5,5 W, плик 6 H x 6 W. тешки картички со празен ентериер. Можеби ќе биде потребна дополнителна поштарина. Произведено во САД. Празно внатре; вклучен плик.

Главните карактеристики

Избор на клиент