.

.

Кавеитл Женски Кошули, Мода Женски Летен Круг-Вратот Обична Чипка Крпеница Печатење Блуза Врвот Небото Сина, М

Кавеитл Женски Кошули, Мода Женски Летен Круг-Вратот Обична Чипка Крпеница Печатење Блуза Врвот Небото Сина, М

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

98 " Големина : MSize. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.16 "Ракав : 31cm/12.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Тип : маици за вратот на екипажот за жени, маици за жени, женски маици,женска маица,маици за жени,маици за жени,маици за жени,врвови на вратот на екипажот за жени,женски маици,женски кошули,кошули со кратки ракави за жени,кошули за жени, маици за жени лабаво вклопување, опремени маици за жени. Прилики : погоден за трчање, вежбање, спорт, салон, одличен за летно секојдневно носење. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.Сезона : Лето/Aut/Пролет : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатач : Кружен Стил На Вратот : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блузи.

Главните карактеристики

Избор на клиент