.

.

Лексус гс Бришач Сет Комплет-Премиум

Лексус гс Бришач Сет Комплет-Премиум

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност. Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудјер за да се натпреваруваат на највисоките нивоа на автомобилски трки. Со сечилата на Бришачите Гудјер, можете да бидете сигурни дека, ќе доживеете супериорни перформанси на сечилото на бришачот за да го одржите вашето ветробранско стакло чисто за безбедно возачко искуство. Гудјер Бришачите Се направени во САД и дизајнирани да настапуваат во сите временски услови.Гудјер Премиум линија е натпреварот помеѓу перформансите и економичноста. Овие Врвни Бришачи На Гудјер Се направени во САД и дизајнирани да настапуваат во сите временски услови. Вклучена Налепница За Потсетување На Шофершајбната потсетува да ги замени бришачите. Произведено во САД. Технологијата Silent Armor обезбедува издржливост и тивко дејство. Вклучува Сет од 2 Сечила : Возач (24"), Патник (19"). Шарката за Бришење Од 45 Степени обезбедува највисоки перформанси. Нерѓосувачки Челик флексори издржливост без ' рѓосување. Природна Гума за перформанси и издржливост. Закована Челична Рамка за супериорна отпорност на ' рѓа.

Главните карактеристики

Избор на клиент