.

.

папцрои плус големина макси фустан жените паѓаат со долги ракави кружен врат неправилна чипка лабава облека свадба гостин партија фустан

папцрои плус големина макси фустан жените паѓаат со долги ракави кружен врат неправилна чипка лабава облека свадба гостин партија

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Плус Големина Макси Фустан Жени Секси Fall Долг Ракав Круг Вратот Неправилна Чипка Лабава Фустан Свадба Гостин Партија Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред нарачката. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.     Точка специфики Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Ниту Еден Ракав Должина : Долги Ракави Тип На Шема : Стил На Печатење : Мода, Причинско-Последична Карактеристики : + Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење, Карактеристики, Тркалезен Врат, Долг Ракав, Широк лабав фитинг, Секојдневен шик стил, Печатење, туника врвови . ①Стилот и модата ве прават попривлечни ●Совпаѓање€Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја напикате маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони! ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Пакетот вклучува 1pc Големина На Фустан Биста Должина НА Колкот XXXXL 105cm/41.34" 96cm/37.80" 100cm/39.37" 120cm/47.24" Големина : XXXXL Биста : 105cm/41.34" Половината : 96cm/37.80" Колк : 100cm/39.37" Должина : 120cm/47.24" Удобен Материјал. Уникатен дизајн, роман стил. Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена. Ви благодариме за трпението!.

Главните карактеристики

Избор на клиент