.

.

Педорт Сандали Чевли За Девојки Облечени Летни Девојчиња Симпатични Цветни Ремени Сандали Рамни Летни Сандали Чевли Мало Дете Бело, 22

Педорт Сандали Чевли За Девојки Облечени Летни Девојчиња Симпатични Цветни Ремени Сандали Рамни Летни Сандали Чевли Мало Дете

DEN 158.24

Пристапност
Во достапна форма

30" препорачана возраст : 3.10" Препорачана Возраст : 3-3, 5 Години Сад : 9.5-3 Години Сад : 9 Велика Британија : 8.5 години сад : 8.5-4 години сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 9.5 велика британија : 9 еу : 26 погоден за : мала големина : 26 должина на влошка : 16см/6. Девојките облекуваат сандали совршени за разни прилики како свечено, секојдневно, училиште, одење.69" препорачана возраст : 4. Затворање Метод : Копче.

Главните карактеристики

Избор на клиент