.

.

Пренослива Када За Преклопување, Посебна Семејна БАЊА СПА Када, Натопена Стоечка Када за Туш Кабина, Ефикасно Одржување На Температурата, Идеална За Ледена Бања Со

Пренослива Када За Преклопување, Посебна Семејна БАЊА СПА Када, Натопена Стоечка Када за Туш Кабина, Ефикасно Одржување На Температурата,

DEN 1119.84

Пристапност
Во достапна форма

На пладне, ставете ја кофата за бања под сонцето и инјектирајте ладна вода. Во лето, под сонцето и во водата,колку е прекрасно искуство. Удобно За седење : Со тоа, можете да уживате и во сончање на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент