.

.

Амуса Овошна Чинија Дома Дневна Соба Масичка За Кафе Ротирачка Овошна Плоча Мултифункционална Плоча За Складирање Транспарентна

Амуса Овошна Чинија Дома Дневна Соба Масичка За Кафе Ротирачка Овошна Плоча Мултифункционална Плоча За Складирање Транспарентна

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

??●Заштеда На простор : ротирачката лента за организатор го максимизира просторот за складирање, особено во аголните ормари и длабоките основни ормари каде што предметите се тешки . Оваа рингишпил што се врти ви овозможува простор и чувајте ја вашата шминка или зачини внатре .??①Вклучено : 1*ротирачка фиока за складирање??●Повеќекратна Употреба : Ви Овозможува да користите инаку потрошен простор во аголот на кујнскиот ормар, совршени блузи, кујнски шалтери, спални соби или бањи, трпезариски маси, дури и за трпезариски маси на отворено кога организирате забавни настани за да им служите вкусни оброци на сите.??●Организатор На просторот● : големината на оваа фиока за складирање е 11 инчи/8,6 инчи, обезбедувајќи поголем капацитет за складирање на вашите длабоки ормани, горните полици и неуредните аголни плочи, целосно искористувајќи го ограничениот простор во вашиот дом и одржувајќи ги работите и уредно . Помогнете ви подобро да чувате зачини, зачини, козметика, тоалети, закуски, шишиња, божиќни канцелариски материјали и многу повеќе.??●Фиока За складирање● : тоа е простор за складирање со голем капацитет кога не се движите и е лесен, но силен послужавник кога сакате да преместувате предмети. Правилната висина го прави одличен послужавник. Премиум материјал за дополнителна издржливост. Многу нов дизајн, лесен за употреба. Додава доволно складирање за да се ослободи од нередот. Додадете атмосфера во вашиот живот. Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување или по купувањето, слободно контактирајте не и ние дефинитивно ќе обезбедиме задоволително решение, како и задоволителна услуга!.

Главните карактеристики

Избор на клиент