.

.

Машка Проспера Портокал Пикевил Носи Деловно Име Капка Пуловер Качулка

Машка Проспера Портокал Пикевил Носи Деловно Име Капка Пуловер Качулка

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој Пикевил Носи Деловно Име Капка Пуловер Качулка смело ја прикажува вашата непоколеблива поддршка. Се одликува со хауба и џеб од предната торбичка што ќе ве одржува топло и удобно во текот на целиот ден. Одликувајќи се со сублимирана графика, овој обичен дуксер е совршен додаток на вашата колекција На Мечки Пикевил. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Со качулка. Машинско перење. Пуловер. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Сублимиран дизајн. Хауба со врвки за влечење. Долг ракав. Увезени. Предна торбичка џеб. Материјал : 100% Полиестер. Пуловер. Бренд : Просфера.

Главните карактеристики

Избор на клиент