.

.

Авамо Унисе Висококвалитетни Водоотпорни Зимски Чевли Чизми За Снег Забава Дневно Подигање На Глуждот

Авамо Унисе Висококвалитетни Водоотпорни Зимски Чевли Чизми За Снег Забава Дневно Подигање На Глуждот

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Мажи, унисекс стил : Чизми За Снег, Чизми До Глуждот, Секојдневни Чевли, Мода, Секојдневна, Надворешна Шема Тип : Еднобојна, Кадифена, Водоотпорна, Анти-Лизгачка Боја : Сина, Црна, Зелена, Црвена (По Избор)Големина : 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Водоотпорен Материјал За Ѓон Од Крпа : Материјал За Обложување Со Гума : Тип На Плишана Плушка : Рамно Прицврстување : Тип на Лизгање На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Занает Со Низок Врв : Сезона На Чевли Со Вбризгување : Зимски Прилики : Секојдневна, Дневна, Содржина На Надворешен Пакет : 1 Пар Чизми (Други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Топло : дебела кадифена постава, плус кадифена топла зимска кожа мека, ви дава удобно искуство, нека оваа зима веќе не е студена. Нелизгање : Нашиот ѓон Е полиуретански нелизгачки ѓон, тродимензионален дизајн без лизгање, зголемен зафат за триење на земјата, стабилен при одење, не грижете се за борење. Водоотпорни, снежни чизми ги загреваат нозете и се загреваат доволно за да се носат во студена зима нема потреба да се грижите дека водата ќе навлезе во чевлите, одржувајќи ги стапалата суви и удобни. Меки : чизмите се дизајнирани според потребите на човечкото тело, а стапалата се дизајнирани да дадат мек свиок.Бидејќи може лесно да ве натера да одите и да скокате. Можете да излезете на прошетка со вашето куче, да носите работа,забава, патување,секојдневен живот,снежна чизма За Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Денот на Вљубените.

Главните карактеристики

Избор на клиент