.

.

Дома Декор Спирала Дупка Ѕид Светилка Површина Инсталирате Led Светло Светилка Светлина Дома Декорација Led Светла За Спална Соба Отворено Дома Ноќ Светло Стринг Све

Дома Декор Спирала Дупка Ѕид Светилка Површина Инсталирате Led Светло Светилка Светлина Дома Декорација Led Светла За Спална

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Спирална Дупка Ѕид Светилка Површина ИНСТАЛИРАЈТЕ LED Светло Светло Светло Дома Декорација Карактеристики : LED Ѕид Светлина Lamp Not Водоотпорен Ѕид Скали заштеда На Енергија енергија, ниска потрошувачка на енергија И заштита На животната Средина Погоден за домашен ѕид, трем, канцеларија, барови или било која друга осветлување прилики и декорација! Тип : LED Ѕид Светилка Материјал : Алуминиум Точка Боја : Сребрена Моќ : 3w Влез : AC 85-265 V Животен Век : Повеќе од 50,000 часа Големина На Објектот : 5.3*7cm / 2.2*2.8 " (D*H)Пакет Вклучени : 1*LED ѕид светлина дома декор соба декор. Led Светла За Спална Соба Отворено Дома Ноќ Светло Стринг Светла. Висококвалитетен производ, вреди да се има. Совршен Подарок за Мажи,Жени,Девојчиња,Момчиња,Деца,Деца,Љубовник,Родител,Пријател. Применливи Сцени : Совршен Декор за Внатрешна И Надворешна Употреба, Канцеларија, Дом, Спална Соба, Соба за Цртање, Дневна Соба, Семејна Соба.

Главните карактеристики

Избор на клиент