.

.

Женски Гаќи Мрежа Чиста Види Преку Долна Облека Г-Стринг Гаќи

Женски Гаќи Мрежа Чиста Види Преку Долна Облека Г-Стринг Гаќи

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Детали : * Големина На Ознака : М-ХХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см) Големина На Ознака Должина На Панталони (См) 19,520,521,5 Панталони Length(inch)7.78.18.5 Waist(cm)64-7474-8484-94 Waist(inch)25.2-29.129.1-33.133.1-37.0 Hips(cm)76-8686-9696-106 Hips(inch)29.9-33.933.9-37.837.8-41.7 Измерено пред да се истегне,познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см* Ткаенина на Предметот : Мрежа* Боја На Предметот : Бела,Црна,Розова,црвена вино,Темно сина (како што покажуваат сликите)* Карактеристики на Предметот : Женски Гаќи,Мрежа,Видете Низ,Долна Облека,Гаќи,,* Состојба На Предметот : Сосема Нова* Опис На Предметот : 1) Применлив пол : Женска2) Должина : Редовна3) Тип На Половината : Ниско4) Еластичност : мал стрех5) шема : Цврста Боја6) стил : * содржина на пакетот : 1*Гаќи (Други Предмети Што Не Се Вклучени) Како Да Изберете Соодветна Големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Облека. Висок квалитет. погоден за жени. Женски Гаќи Мрежа Чиста Види Преку Долна Облека Г-Стринг Гаќи.

Главните карактеристики

Избор на клиент