.

.

Фаблон Транспарентен Бел Самолеплив Прозорец Филм

Фаблон Транспарентен Бел Самолеплив Прозорец Филм

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Пуштете ја светлината со овој проѕирен прозорец филм. Дизајнот има бела актерска екипа, филтрирајќи ја светлината без да ја блокира. Транспарентен Бел Самолеплив Прозорец филм содржи 1 парче на 1 лист со димензии 590 х 17,71 инчи. Овој производ е со димензии 590 во x 17.71 во кога се собрани. Транспарентен бел самолеплив прозорец филм. Самолеплив прозорец филм. Блокира несакани ставови и гледачи. Филтрира светлина и го намалува отсјајот. Додава карактер на прозорците, ормарите, вратите за туширање и стаклените површини. Лесно се скратува за да одговара на вашиот простор. Доаѓа на еден 590 - во х 17.71-во ролна.

Главните карактеристики

Избор на клиент