.

.

Леново ThinkPad L Генерал Дома Бизнис Лаптоп, Интел Ирис Xe, 16GB RAM МЕМОРИЈА, Победа Pro) СО WD19S 180w Пристаниште

Леново ThinkPad L Генерал Дома Бизнис Лаптоп, Интел Ирис Xe, 16GB RAM МЕМОРИЈА, Победа Pro) СО WD19S 180w Пристаниште

DEN 13279.84

Пристапност
Во достапна форма

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : Lenovo Think Pad L15 Gen 2form/Стил : Стандарден Процесор : 11th Gen Intel Core i7-1165 G7 2.80 GHz Процесор (до 4.7 GHz, 12mb Кеш, 4-Јадра, 8-Теми, )Меморија : 16gb DDR4 SO-DIMMGraphics : Intel Iris Xe Интегрирана Графика, Складирање : 2 TB PCIe оперативен Систем ssd (Диск Со Цврста Состојба) : Windows 10 pro-64display : 15.6 во full Hd (1920 X1080) 60 HZ 16 : 9 Ips дисплеј поврзување : 802.11 A/B/N/Ac/Ax Wifi, Bluetooth 5.2, Ethernet LAN (Rj-45)Порти/Слотови : , 2 Usb 3.2 gen1, 1 Hdmi, гром 4 (Тип-Ц), микро сд читач, Без Оптички Диск, Слушалки/Микрофон Комбо Џекинпут/ИЗЛЕЗ : 720п hd Веб Камера, Црно позадинско осветлување, батерија : 65 W НАПОЈУВАЊЕ, 3-Ќелија 45 Whr Батерија Други Карактеристики, Боја : црна ТЕЖИНА : 5 LBPRODUCT Димензии (Wxlxh) : 1 Година Гаранција На Производителот Од michaelelectronics2 (Професионално надграден Од Michaelelectronics2) dell Wd19s 180 W DOCKING STATIONMODEL : Wd19smodel број : wd19s-180w90w Излез 180w Адаптерусб-c DISPLAYPORT HDMI RJ458.1x3, 5x1, 1 Во Црно I7-1165g7 4-Јадро Процесор. Интел Ирис Xe Графика. 2ТБ PCIe NVMe SSD. 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. 15.6 Во Целосна HD (1920x1080) Дисплеј. Виндоус 10 Про 64бит.

Главните карактеристики

Избор на клиент