.

.

Викерман 7.5 ' Собрани Пацифик Молив Вештачки Елка, Топло БЕЛО ПРЕДВОДЕНИ Светла

Викерман 7.5 ' Собрани Пацифик Молив Вештачки Елка, Топло БЕЛО ПРЕДВОДЕНИ Светла

DEN 7268.96

Пристапност
Во достапна форма

Викерман Вештачки 7.5 'x 36" Прелит Ја Собра Божиќната Елка Со Молив Од пацификот со 438 пвц врвови и 400 топли бели ИТАЛИЈАНСКИ ЛЕД светла. Ова дрво има прекрасно собрани врвови на метални гранки со шарки, ЕНЕРГЕТСКИ ефикасни LED светла, удобен прекинувач за вклучување/исклучување и вклучен е држач За Метално дрво. [Големини за да одговараат на секоја соба] Викерман нуди вештачки Новогодишни елки во повеќе големини. Оваа ставка е висока 7,5' од врвот до дното и има димензии 90" H x 36" W x 36" L. големината на ова дрво го прави совршено за простори со високи тавани. [Прелит Дрво] ова дрво доаѓа опремено со 400 замрзнати Топли бели италијански ДОВЕДЕ до испуштање на мека топла светлина за осветлување на секој простор. [ Инстант Поврзување] No Нема мешање со повеќе приклучоци само поставете ги деловите заедно и приклучете се!.

Главните карактеристики

Избор на клиент