.

.

Кајануо Памучна Долна Облека За Мажи Назад На Училиште Машка Модна Долна Облека Боксерски Шорцеви Секси Дише

Кајануо Памучна Долна Облека За Мажи Назад На Училиште Машка Модна Долна Облека Боксерски Шорцеви Секси Дише

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Машка Мода Долна Облека Боксерки Секси Breathable Features : 1.It е добар подарок за вашиот љубовник, семејство и вашиот пријател2.Долна облека многу убаво.дека ќе ви се допадне3.Многу популарен Модел елементи4.Дишечка и удобна ткаенина, полна со дишење информации за производот : Пол : Менсматеријал : 95% Памук+5% Тип На Спандекспатерн : Цврст Стил : Секојдневен,Моден,Занимање : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 комплет машка долна облека Мека, удобна, мазна, дише и ја отстранува влагата. Quer super DISHABLE ® - технологијата за истегнување на 4 начини ви овозможува да дишете цел ден. Лудата мека ткаенина ве држи подготвени за се-без разлика дали вежбате или се подготвувате за тој голем состанок, оваа долна облека е лесен избор!. €Дизајн на контурна Торбичка : Машката долна облека е дизајн СО 3д Контурна Торбичка може да го направи вашиот пакет поудобен без леплив и добро ги држи момчињата. ●ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА : нашата долна облека може да користи Машина или Рачно Перење. Сува ниска или висат сува, не железо. Исто така брзо сушење совршено за патување и активен животен стил. Quastuand VERUTE– нашата цел е да им обезбедиме на сите вас прекрасни луѓе најдобри основи на планетата. Ние специјално ја дизајниравме оваа долна облека за да ви ги дадеме Подмолните карактеристики на Изведба што ги знаете и ги сакате по најдобра можна вредност.

Главните карактеристики

Избор на клиент