.

.

Препак Сонома Висока Двојна Глава За Складирање, Повеќе Бои

Препак Сонома Висока Двојна Глава За Складирање, Повеќе Бои

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Добијте големо складирање во секоја спална соба со Целосна/Кралица Висока Аранжман-Назад Библиотека Насловот. Фали уникатен дизајн кој ќе го надополни вашиот постоечки декор оваа глава нуди максимален простор за складирање додека зафаќа минимален простор на подот. Наполнете ги осумте прегради за складирање со книги покрај креветот, нокти и што и да е друго што можете да ги соберете во нивните различни големини. Овој самостоен производ е дизајниран да биде поврзан со кој било целосен или кралица кревет, вклучувајќи Ги Креветите За Складирање На Платформата на Нашиот Партнер и Креветите за Складирање На Платформата на Нашиот Висок Капетан. Погоден за стандардни и високи кревети со двојна големина. Осум прегради за складирање во различни големини. Завршено во издржлив ламинат од цреша. Изграден од нетоксични ламинирани композитни шуми и цврст поддржувач на МДФ. Бродовите Подготвени за Склопување вклучуваат брошура со инструкции за лесно склопување и има 5-годишен производител?ограничена гаранција на делови. Собрани Димензии : 44.5?В х 55.75?Х х 10.25?Димензии На Одделот : 19,75?Ш х 16.75?Х х 10.25?Д (центар) - 10?В х 7.5?Х / 16.25?Х х 10.25?Д (страни) - 6?В х 7?Х х 6.5?Д (центар врвот). Произведени Во Канада и ги исполнува Сите северноамерикански безбедносни стандарди. Точка Тежина : 59.00. Должина на предметот : 10.25.

Главните карактеристики

Избор на клиент