.

.

Земја Висока Ефикасност 1. Гпм Туш, Хром, Вотерсенс

Земја Висока Ефикасност 1. Гпм Туш, Хром, Вотерсенс

DEN 10416.00

Пристапност
Во достапна форма

Нијагарините производи за туширање за Конзервација се многу ефикасни и достапни. Сите глави за туширање и тушеви за раце во Нијагара се опремени со патентиран компензатор за внатрешен притисок кој овозможува конзистентен излез и проток на вода без оглед на достапниот притисок на водата. Производите за Зачувување на нијагара ги претпочитаат професионалци и потрошувачи поради нивната способност да заштедат енергија и вода без да го жртвуваат квалитетот. Достапни се дополнителни завршетоци и стапки на проток. Земја Високоефикасен Туш, 1,5 ГПМ, Хром, Вотерсенс : 1,5 литри во минута протокот е многу ефикасен без да се жртвуваат перформансите. 3-функционалната глава за туширање обезбедува задоволувачко искуство со туширање. Хромираната завршница дава класичен, традиционален изглед и термопластичното тело на СТОМАЧНИ МУСКУЛИ отпорни на корозија нуди долготрајна издржливост. Патентираната технологија за компензација на притисокот гарантира моќна, конзистентна стапка на проток без оглед на достапниот притисок на водата. Нијагарините конзерваторски туш глави и тушеви за раце се почитуваат во конзерваторската индустрија за нивните перформанси и издржливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент