.

.

Елитај комбинезони за женски Секојдневни Женски Комбинезони Секојдневни Лабави Прилагодливи Ремени Без Ракави Широк Комбинезон За Нозе Со Џебови

Елитај комбинезони за женски Секојдневни Женски Комбинезони Секојдневни Лабави Прилагодливи Ремени Без Ракави Широк Комбинезон

DEN 79.84

Пристапност
Во достапна форма

Женски Комбинезони Обични Лабави Ремени За Прилагодување Без Ракави Широк Комбинезон За Нозе Со Лигавче Pockets Features : 1. ?Прилики : стилски основни комбинезони погодни за разни прилики, одлични за секојдневно носење, дома, улица, училиште, уживање во кафе, вечера, клуб, патување, забава, свадбен гостин, канцеларија, новогодишна забава, денот на Благодарноста, Денот На Вљубените, Годишнината, Денот На Роденденот, Датумот На Божиќниот одмор итн.57"XL101240104cm/40. предложете рачно / машинско перење ладна вода. ?Натпревар : Едноставни, но ласкави комбинезони, стајлинг со високи потпетици и додатоци за патики ќе изгледаат одлично,ќе создадат шик секси елеганција.96"XXL121442108cm/42.Секојдневни комбинезони со набраздени ракави, долги комбинезони, комбинезони со кратки ракави со ремени, комбинезони за коктели со панталони со тркалезен врат, женски панталони . ?Нега на облека : печатете обични Ремени За Шпагети Прилагодлив Летен Принт плус големина ромпер Прилагодлив комбинезон Со Џебови Рачно перење Или машина за перење во ладна вода, не избелувајте,Закачувајте Или Исушете Ја Линијата.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Добро дизајниран, опуштен, ве прави попривлечни3.

Главните карактеристики

Избор на клиент