.

.

Колекција ЛОЛОИ ВТОРИ Бјанка Биа-Слонова Коска Океан, Апстрактна Област Килим 2'-8 7'-6

Колекција ЛОЛОИ ВТОРИ Бјанка Биа-Слонова Коска Океан, Апстрактна Област Килим 2'-8 7'-6

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Моќност на полипропилен и полиестерски куп Во Турција, Колекцијата Бјанка е изградена за да издржи густ сообраќај. Од современи дизајни до традиционални модели, оваа високо издржлива колекција нуди опција за сите стилови на дизајн. Мешање на современ и традиционален дизајн колекцијата Бјанка без напор ќе го ревитализира вашиот декор простор. Издржлив во градежништвото, колекцијата На Бјанка е моќност на полиестер и полипропилен. Нуди долг живот, одржувајќи ја својата текстура, боја и целокупната убавина во годините што доаѓаат. Примерна претстава на современиот дизајн, апстрактните обрасци оставаат софистициран и префинет впечаток кој е многу разноврсен.

Главните карактеристики

Избор на клиент