.

.

Бријана Складирање Спална Соба Во Собата Со Библиотека Насловот Црна

Бријана Складирање Спална Соба Во Собата Со Библиотека Насловот Црна

DEN 5759.84

Пристапност
Во достапна форма

Колекцијата Брајана го содржи овој 4-парче спална соба со преоден стил за главната спална соба. Креветот за складирање нуди функција и мода со фиоки во главата и подножјето, како и по секоја страна. Фиоките на ноќната маса и комодата нудат многу простор за складирање со предни фиоки со коморни рабови и четкани хромирани копчиња. Правоаголното огледало има прави линии и лесно се вклопува на комодата за да го заокружи комплетот. Разновидниот сет е завршен во црно за траен апел. Комплетот вклучува : Еден (1) кревет, еден (1) ноќна маса, еден (1) комода и едно (1) огледало. Преоден дизајн со димензионален талент во богата црна завршница за безвременски ефект. Креветот за складирање на платформа има четири фиоки за подножје со две паѓачки врати од секоја страна за да создаде обилни опции за складирање. Насловот на библиотеката има четири фиоки и централна полица. Парчињата на куќиштето имаат закосени фиоки со контрастни четкани хромирани копчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент