.

.

Базиреј Женски Врвови Со Кратки Ракави Женски Тркалезни Деколте Графички Отпечатоци Блуза Секојдневен Памук Со Кошули Со Копчиња Маица Виолетова Л

Базиреј Женски Врвови Со Кратки Ракави Женски Тркалезни Деколте Графички Отпечатоци Блуза Секојдневен Памук Со Кошули Со Копчиња

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Најдобри Подароци : женските врвови се совршени за мајки, тетки, баби и најдобри пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Памучни Ракави : Стил На Ракави Со Кратки Ракави : Стил На Краток Ракав : Тркалезна Шема На Деколте : Дебелина На Графички Отпечатоци : Лесен Стил : Секојдневна, Улична Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил, Работа.Мека и добра во истегнување, која ве прегрнува на сите вистински места!. Материја : овој летен секојдневен врв е изработен од памук, ултра мек и удобен. Дизајн : Краток Ракав, Тркалезно Деколте, Графички Отпечатоци, Блуза, Секојдневен, додава допир на елеганција, обезбедувајќи да изгледате и да се чувствувате одлично цел ден, додека лабавото вклопување овозможува лесно движење и максимална удобност.

Главните карактеристики

Избор на клиент