.

.

7G-26G Крв Жлебот Кука Вртливата Светки Симулација Лажни Мамка Риболов Мамка

7G-26G Крв Жлебот Кука Вртливата Светки Симулација Лажни Мамка Риболов Мамка

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

опишете : * сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практиченспецификација : име На Производ : риболов мамки големина : 4/5/5, 5/6смвежина : 7/13/19/26смбојка : Црвена глава прозрачна/сина/црвена глава сребрена/розова задна сребрена/златна црвена пакет вклучува : 1*мамки : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот, осветленоста на светлината итн., вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето во податоците. Сосема нов и квалитетен. Удобен за употреба. Издржлив и практичен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Главните карактеристики

Избор на клиент