.

.

Девојка Палта 10-Девојки Тежини Мали Деца Девојки Зимски Палто Елек Топла Долна Облека Зелена Бела Боја За Бебиња Облека Девојки Падне Палто Големина 5

Девојка Палта 10-Девојки Тежини Мали Деца Девојки Зимски Палто Елек Топла Долна Облека Зелена Бела Боја За Бебиња Облека Девојки

DEN 775.04

Пристапност
Во достапна форма

Повод : Секоја пригода. Пол : Девојки. Тип на ракав : Без Ракави. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате.Големи Девојки Зимски Палта Големина 14 Мала Тежина Палто За Девојчиња Девојче Леопард Палто Куче Палто Девојка Девојка Fall Јакна Големина 8 големина шема : . Големина : 80 Препорачана возраст : 6-12 Месеци Биста : 66см/25,98" Должина : 40см/15,75"Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 68см/26,77" Должина : 41см/16,14"Големина : 100 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 72см/28,35" Должина : 42см/16,54"Големина : 110 Препорачана возраст : 2-3 години биста : 74см/29,13" должина : 43см/16,93"големина : 120 препорачана Возраст : 4-5 години биста : 76см/29,92" должина : 44см/17,32"големина : 130 препорачана возраст : 6-7 Години биста : 78см/30,71" должина : 46см/18,11"големина : 140 препорачана возраст : 8-9 Години Биста : 80см/31.50" Должина : 48см/18.90"големина : 150 препорачана возраст : 10-11 години Биста : 82см/32.28" Должина : 50см/19.69" материјалите Носат подобро искуство при носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Погоден За Секоја Пригода, Облека Погодна За Сезони Воumn и Зима. Тоа Е За Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Носење Бебиња. Пакетот Вклучува : 1пц Палто.

Главните карактеристики

Избор на клиент