.

.

Девојка Еднобојна Цевка Чорапи Против лизгање Топол Чорап За Теле Со Мрежеста Возбуда

Девојка Еднобојна Цевка Чорапи Против лизгање Топол Чорап За Теле Со Мрежеста Возбуда

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Деца Чорапи Со Еднобојни Цевки, Девојки Против Лизгање Топол Чорап За Теле со Мрежести Возбудувања За Пролет, Fall. Големина (см). STbottom Должина : t9-11 t Возраст : t0 - 2 Години. MTbottom Должина : t11-13t Age : t2-3 Години. L Tbottom Должина : t13-15t Age : t3-5 Години. XL Tbottom Должина : t15-17t Age : t5-7 Години. Големина (инч). STbottom Должина : t3. 54-4. 33 таге : t0 - 2 Години. MTbottom Должина : t4. 33-5. 12 t Age : t2-3 Години. LTbottom Должина : t5. 12-5. 91 t Age : t3-5 Години. XLTbottom Должина : t5. 91-6. 69 t Age : t5-7 Години. Спецификации : . Материјал : Памук. Големина : С/М/Л/ХЛ. Боја : Црвена/Црна/Бела/Розова/Сива. Пол : Девојки. Сезона : Пролет, Aut. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1*Пар Чорапи Од Цевки. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : парот чорапи од цевки се изработени од висококвалитетен памучен материјал кој е мек, дише, апсорбира пот, многу удобен за носење во секојдневниот живот. Карактеристика : чорапите со Цврста боја имаат решеткасти украси околу телето, што ги прави вашите бебиња девојчиња повеќе модни и слатки. Чорапот за теле има добра еластичност, што е лесен за носење. Предности : Овие чорапи не се лизгаат, така што не треба да се грижите дали чорапите ќе се лизгаат, погодни за танцување, балет. Дебелите чорапи се топли за носење во пролет иumn. Прилики : Погоден за повеќето прилики, како свадбена забава, секојдневен, дом, теретана, роденденска забава, вокација. Тоа може да биде одличен подарок за децата, да ги направи како принцеза. Големина боја : големината Е С0-2 години, М2-3 години, Л3-5 години, ХЛ5-7 години. Бојата е црвена/црна/бела/розова/сива, бојата е светла и нема лесно да исчезне.

Главните карактеристики

Избор на клиент