.

.

Машки Кошули Со Еднобојна Јака Со Ревер Надолу Краток Ракав Летна Лежерна Лабава Маица За Мажи

Машки Кошули Со Еднобојна Јака Со Ревер Надолу Краток Ракав Летна Лежерна Лабава Маица За Мажи

DEN 223.68

Пристапност
Во достапна форма

Оваа маица ги одржува мажите симпатични од глава до пети и ги подготвува мажите да го земат денот.08" ракав : 24см/9. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Дојдете и изберете кошула што ви се допаѓа!Лабава, дише, удобна и убава.54" рамо : 53см/20.53" Големина : Xl Биста : 128см/50.45" должина : 77см/30.09" Рамо : 47см/18. Уникатната форма на оваа кошула е дизајнирана да ги скрати вашите мускулни линии, давајќи ви подобра форма и тргнувајќи ја вашата згодност.06" Должина : 75см/29.

Главните карактеристики

Избор на клиент