.

.

Бадиминцл Женски Кошули Блузи И Врвови Летни Дами Мода Облека Дозвола, Женски Повик Градиент Боја Кратки Ракави Маица Туника Блуза Блузи

Бадиминцл Женски Кошули Блузи И Врвови Летни Дами Мода Облека Дозвола, Женски Повик Градиент Боја Кратки Ракави Маица Туника

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Женски Обичен Градиент Боја Кратки Ракави Маица Туника Блуза Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.    Спецификациисезона : Лето : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Должина На Облека : Редовна Должина На Ракавот : Јака Со Кратки Ракави : Стил На Тркалезен Врат : Модни Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично За Забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc Tops Size : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 101см/39.76 "Должина : 67.5 см/26.57". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Должина : 68.5 см/26.97". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Должина : 69.5 см/27.36". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115см/45.28 "Должина : 70.5 см/27.76". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Должина : 71.5 см/28.15". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21 "Должина : 72.5 cm/28.54". Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 130cm/51.18 "Должина : 73.5 cm/28.94" жените плус големина дозвола. Жените блуза дозвола под 1 10. Жените дозвола продажба блузи. Овие женски кошули совршени за спарување со вашите омилени фармерки ,шорцеви или слаби панталони за разигран секојдневен,но трендовски изглед. Лесен и еластичен материјал, супер мек и удобен за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент