.

.

Женска Плус Големина Два Летни Комплети Женски Плус Големина Мода Обична Еднобојна Секси Мода Секојдневни Гради Со Едно Рамо Лабави Шорцеви Со Кратки ракави одгов

Женска Плус Големина Два Летни Комплети Женски Плус Големина Мода Обична Еднобојна Секси Мода Секојдневни Гради Со Едно Рамо

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Многу кул за носење. [ЛИЧНА УПОТРЕБА И ПОДАРОК] : . Пребарајте го брендот "ПУРКОЛТ" и ќе најдете повеќе стилови. Совршен за лична употреба, или како подарок семејство, љубовник, пријатели, соработници на роденден,Божиќ,Велигден,Нова Година, Ноќта на Вештерките и Денот на Независноста итн. Големина.Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да нарачате.Ќе ви се допаднат прекрасните бои и убавото печатење!.It е исто така совршен за совпаѓање со приврзоци,ѓердани,јакни,патики,сандали,високи потпетици и капи на плажа. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116см/45.01" Должина : 62см/24.22" Должина : 61см/24. Дводелни Облеки За Жени/Широки Панталони За Нозе За Жени/Секојдневен Комплет Костуми За Жени/Палацо Панталони Комплет За Жени/Соодветен Комплет За Жени/Облека За Одмор За Жени/Летен Комплет Облека За Жени 2023/Празнични Облеки за Жени/2 парчиња Салон За Жени.41 " Големина.80" Должина : 63см/24.

Главните карактеристики

Избор на клиент