.

.

Ул Оригинал-Класичен Екипаж-Јуниори Капа Ракав V-Вратот Кошула-Медиум

Ул Оригинал-Класичен Екипаж-Јуниори Капа Ракав V-Вратот Кошула-Медиум

DEN 367.20

Пристапност
Во достапна форма

Ова е јуниори / женски 100% памук v вратот маица. Покрај тоа што се 5,5 мл со број на конец 18/1, сите наши кошули се претходно намалени со јака со двојна игла, ракав и полите. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран тим за графичка уметност во куќата, кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маичка. 100% Задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни со нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш. Нашите кошули се перат во машина. Падне сува ниска. Да не зборуваме, нашите графички маици се совршен подарок за одмор, подарок за роденден или само почестете се!.

Главните карактеристики

Избор на клиент