.

.

Бептер Виси Божиќен Декор Божиќна Лента Божиќни Занаетчиски Украси Завиткување Подароци Свадбени Забави Венци И Занаети Сам 2М

Бептер Виси Божиќен Декор Божиќна Лента Божиќни Занаетчиски Украси Завиткување Подароци Свадбени Забави Венци И Занаети Сам

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Достапни изненадувања за свадби, ангажмани, годишнини, родендени, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Денот на Благодарноста, Божиќ и Црниот петок. ●Издржливи материјали : Овие украси се изработени од материјали со врвен квалитет, кои се издржливи, квалитетни, без мирис, безбедни и практични и можат да се користат многу години.Добредојдовте На Beppter, се надевам дека ќе имаат добро време шопинг !Beppter Виси Божиќ Декор Божиќ Лента Божиќ Занает Украси Подарок Завиткување Свадба Партии венци и Diy Занаети 2mfeartectives : € Тип : Декоративни виси орнаменти; виси орнаменти за автомобил; божиќ орнаменти; декоративни двор орнаменти; виси двор орнаменти; виси орнаменти за надвор; отворено виси орнаменти; велигден /вљубените виси омаменти издржливи материјали : Овие Украси Се Изработени од Материјали Со Врвен Квалитет, Кои Се Издржливи, Квалитетни, Без Мирис, Безбедни и Практични и можат да се користат многу години.●Широко користени : овие украси се совршено надополнување на декорацијата на вашата празнична забава и се многу погодни за зимски забави или собири, тушеви за бебиња, детски забави, свадби, Божиќни забави, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Велигден, Денот На Независноста, Денот На Таткото или Новогодишната декорација на домот и така натаму. Без оглед на прашањата што можеби ги имате, контактирајте не, бидејќи нашите претставници За Поддршка на Клиенти се секогаш подготвени.Божиќна Лента Божиќни Занаетчиски Украси Завиткување Подароци Свадбени Забави венци и Занаети сам 2мфеатури : Материјал и големина : изработени од лопатка и опремени, Панделките Во Божиќен стил не се лесни за кинење и долгорочни за употреба; Секоја лента е околу 200 х 6,3 см бела и црна карирана и еднобојна природен стил, ви носи многу фестивалска атмосфера мешани стилови : Божиќните занаетчиски панделки се дизајнирани со класични стилови, никогаш не излегувајте од мода лесно, Исто Така Лесно Со Видови Предмети и Запознајте Ја Вашата Разновидна Божиќна И Празнична Разноврсна Употреба : овие божиќни панделки со светки се одлични за изработка на сите видови занаети, како што се божиќни украси, забави за забави, пакување подароци, додатоци За Коса, лакови и украси за домот, исто така можете да ги користите панделките за да направите додатоци за облека, налепници и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент