.

.

Жените V Вратот Блуза Боемски Секојдневно Носат Маичка Еднобојна Бохо Плажа Летен Врв Ками

Жените V Вратот Блуза Боемски Секојдневно Носат Маичка Еднобојна Бохо Плажа Летен Врв Ками

DEN 287.84

Пристапност
Во достапна форма

Натпревар : овој резервоар за вратот v е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки. Повод-Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Училиште,канцеларија,забави,клубови и Состаноци. Материјал-100% Полиестер.Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Цврста Блуза, Обични Блузи За Резервоари За Врат V, Тип На Шифон Блуза На Плажа : Еднобојна, Ручек Боја : Армиска Зелена, Паун Сина, Кралска Сина, Сива, Бела, Розова, Темносина, Црвено Вино, Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL,3 XL,4 XL,5 XL (следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 100% Должина На Полиестер : Должина На Колковите : V Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од 100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Слободно Време Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Дизајн-Летните Врвови За Жени Се Карактеризираат Со Секси Дизајн На Вратот V, Шифон Блузи Без Ракави За Жени, Секојдневен Лабав Стил, Течни Блузи За Резервоари, Маици За Нишање, Блузи Со Еднобојни Бои, Слатки Маици за Облека за Плажа, Трендовски и Елегантен.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Дизајн : овој летен резервоар без ракави е едноставен, со еднобојно тело за див допир. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент