.

.

Рамка Калај Рамка За Слика-Комплетна Модерна Рамка За Фотографии Вклучува Ув Акрилен Штитник За Кршење

Рамка Калај Рамка За Слика-Комплетна Модерна Рамка За Фотографии Вклучува Ув Акрилен Штитник За Кршење

DEN 559.84

Пристапност
Во достапна форма

Модерна Величествена Рамка Од Дрво Од Калај. Дизајниран за комплимент на секој рустикален декор. Прилагодено Направено за прикажување уметнички дела, фотографии, документи, фотографии на instagram, автограми, спортски снимки, дипломи, табли за пораки, огледала и медиуми со димензии 16x49 инчи. Конструкција од цврсто дрво со залепени и в-заковани агли. Рамка одделение акрилик пред, киселина слободен пена одбор поддршка, и виси хардвер вклучени (големини 11x14 и помали вклучуваат триножник за маса врвот дисплеј). Гордо Направено Во САД! ВЕЛИЧЕСТВЕНА РАМКА ОД ДРВО ОД Калај. Модерен Дизајн На Рамка, Прекрасно Модерна Завршница. ШИРИНА НА ОБЛИКУВАЊЕ : 0,75 "И ДЛАБОЧИНА НА ЗАЈАК : 1/2". ПРИЛАГОДЕНО НАПРАВЕНО ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ уметнички дела, фотографии, документи, фотографии на instagram, автограми, спортски снимки, дипломи, табли за пораки, огледала и медиуми со димензии 10x10 инчи. КОНСТРУКЦИЈА ОД ЦВРСТО ДРВО со залепени и в-заковани агли. АКРИЛИК ОТПОРЕН НА УВ, ПОДЛОГА ОД ПЕНА БЕЗ КИСЕЛИНА И ВКЛУЧЕН ВИСЕЧКИ ХАРДВЕР (големини 11х14 и помали.

Главните карактеристики

Избор на клиент