.

.

Светло За Осветлување На Островот Со Бронзена Завршница Челична Средна База Сијалица Вати

Светло За Осветлување На Островот Со Бронзена Завршница Челична Средна База Сијалица Вати

DEN 2239.68

Пристапност
Во достапна форма

Осветлување на островот 3 Светло Со Бронзена Завршница Челична Средна Основна Сијалица 14 инчи 180 Вати.Бренд : Светот На Стилот.Категорија : Осветлување На Островот.Колекција : Нуки.Заврши : Бронза.Ширина : 14.5 во.Висина : 16.5 во.Длабочина : 57.5 во.Број На Светилки : 3.Вклучени Светилки : Не.Тип На Сијалица : Средна.Моќност на сијалицата : 60 вати.Напон : 0.0000 Ова Осветлување На Островот 3 светло од колекцијата Нунки ќе го подобри вашиот дом со совршена мешавина на форма и функција. Функцијата вклучува Бронзена завршница што ја применуваат експерти.

Главните карактеристики

Избор на клиент