.

.

хартти Жени Шапка За Сонце Шарени Бои На Виножито Плетена Лента Заштита Од Сонце Жени Сламена Капа За Глава, 2

хартти Жени Шапка За Сонце Шарени Бои На Виножито Плетена Лента Заштита Од Сонце Жени Сламена Капа За Глава, 2

DEN 187.04

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Дизајнирана Во стил на гравче, шапката што ве прави да изгледате модно и елегантно е боја на контраст, лесна, дише, флексибилна, лесна нега и удобна.Можете да ја носите оваа шапка за плажа за да бидете ладни во жешкото лето. Неговиот широк раб помага да се покрие вашата кожа, со што се штити вашата кожа од ултравиолетово rays.It изработен е од сламен материјал.Шапка околност е околу 56cm-58cm.It е погоден за плажа, шопинг, запознавање и патување.Име на ставка : Капи Материјал : Сламка : Моден Пол : Женски Сезони : Четири Сезони Карактеристики : Издржлив, Дише, Боја На Виножито Детали За Големината : Шапка Околност : 56см-58см/22.0 "-22.8" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Шапка Дизајнирана во стил На грав, шапката што ве прави да изгледате мода и елегантно е боја на контраст, лесна, дише, флексибилна, лесна нега и удобна. Можете да ја носите оваа шапка за плажа за да бидете ладни во жешкото лето. Неговиот широк раб помага да се покрие вашата кожа, со што се штити вашата кожа од ултравиолетови зраци. Изграден е од сламен материјал. Околноста на капата е околу 56 см-58 см. Таа е погодна за плажа, шопинг, датира и патување.

Главните карактеристики

Избор на клиент