.

.

Женски Антигва Морнарица Сент Луис Кардинали Четка Метални Почит Полу-Патент Пуловер Врвот

Женски Антигва Морнарица Сент Луис Кардинали Четка Метални Почит Полу-Патент Пуловер Врвот

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Засилете го вашиот стил На кардиналите Во Сент Луис со Овој Четкан Метален Почит Полу-Патент Пуловер Врвот Од Антигва. Оваа лесна јакна е совршена за ладни денови на паркот. Елегантната графика На Сент Луис кардиналите ќе ја прикаже вашата фандом на стилски начин. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Машинско перење, сува сува ниска. 1/2-Поштенски. На-цвест велт колк џебови. Увезени. Долг ракав. Материјал : 100% Полиестер. Отпорен на вода. Топлина запечатени графика. Лесен врв погоден за благи температури. Бренд : Антигва.

Главните карактеристики

Избор на клиент