.

.

Деспасито Значи Полека Смешно Мрзливо Игра На Зборови Младински Дуксер Зелен YXL

Деспасито Значи Полека Смешно Мрзливо Игра На Зборови Младински Дуксер Зелен YXL

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

Прославете ја оваа празнична сезона со оваа смешна графика со мрзливост што виси од венец со текстот "Деспасито" погоре. Овој дизајн На Животински свет е отпечатен На памучна и полиестерска Младинска Пот Кошула. Печатени Од Животински Свет; Мрзливи; Младински Дуксер.

Главните карактеристики

Избор на клиент