.

.

Шорцеви За Мажи Секојдневен Летен Машки Танг Костум Со Кратки Ракави Исечен Ракав Костум памук и Лабава Маица Секојдневен Дво Костум Мажи СИВА Големина XXL

Шорцеви За Мажи Секојдневен Летен Машки Танг Костум Со Кратки Ракави Исечен Ракав Костум памук и Лабава Маица Секојдневен Дво

DEN 222.08

Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Пролет,Aut, Лето. Пол : Човек. Повод : Секојдневен, Работа. Материјал : Памук . Тип На Шема : Никој. Стил : Секојдневен, Убав. Должина на ракавот : Краток ракав. Што добивате : 1пц кошула +1пц панталониќе Тарнер Костум Со Јакна Машки Костум Волна Смокинг Јакна со Ревер Менс плус Големина Табела Со Големина : . Големина : С Биста : 108см/42,52" Половината : 65-85см/25,59-33,46" : 100см/39,37" Рамо : 47см/18,50" Должина : 70см/27,56" Должина На Дното : 96см/37,80"Големина : М Биста : 112см/44,09" Половината : 69-89см/27,17-35,04" : 104см/40,94" рамо : 48см/18,90" должина : 72см/28,35" должина на Дното : 97см/38,19"големина : л биста : 116см/45,67" половината : 73-93см/28,74-36,61" : 108см/42,52" рамо : 49см/19.29" должина : 74см/29.13" должина на дното : 98см/38.58"големина : xl биста : 120см/47.24" половината : 77-97см/30.31-38.19" : 112см/44.09" рамо : 50см/19.69" должина : 76см/29.92" Должина На дното : 99см/38,98"големина : Xxl биста : 124см/48,82" половината : 81-101см/31,89-39,76" : 116см/45,67" рамо : 51см/20,08" должина : 78см/30,71" должина на Дното : 100см/39,37"големина : xxxl биста : 128см/50,39" половината : 85-105см/33,46-41,34" : 120см/47,24" рамо : 52см/20,47" должина : 80см/31,50" Должина На дното : 101см/39,76" ● Колокатирајте Ги Чевлите од различни стилови. Стилски и мода ве прават попривлечни. Прилика : Погоден За секојдневен живот, домашно носење и спорт, фитнес, патување, одмор, собирање пријатели, работа, места за одмор итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент