.

.

Ниуер Жени Обичен Зимски Џемпер Елек Лабав Фит Пуловер Без Ракави Со Копчиња Мода Висок Низок Полите Пријатен Скокач Воена Зелена М

Ниуер Жени Обичен Зимски Џемпер Елек Лабав Фит Пуловер Без Ракави Со Копчиња Мода Висок Низок Полите Пријатен Скокач Воена Зелена

DEN 479.68

Пристапност
Во достапна форма

Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 х Женски Елек Џемпер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ткаенина : 100% Акрилик, Лесен, Мек и Удобен за Носење.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Елек Џемпер,Плетени Елеци Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пуловер Тип На Шема : Еднобојна, Боја На Копчиња : Каки, Розова, Виолетова, Сива, Зелена, Црна, Жолто Кафеава, Кафе, Сина, Воена Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Акрилик Деколте : Висока должина на ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Дизајн - Овој Еднобоен Џемпер Со Есенцијални Елеци Со Ладно време Кој Се Одликува Со Високо Деколте и Без Ракави Со Трендовски Раменици, Со Високи Ниски Полите и Копчиња, Растегливата Ткаенина Нуди Пријатно Вклопување!. Дизајн : Различна Графика За Избор. Карактеристика : Овој Џемпер Со Елеци е Опремен со Акрилен Врат, Цврста Боја, Плетен Кабел, Без Ракави, копчиња и Во Секојдневни И Лабави Џемпери Со Пуловер Елеци, Плетени Врвови На Елеци За Fall, Зима и Порано Пролет. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Зимски Топол Пуловер Скокач, Секојдневен Лабав Плетен Џемпер Од Елек, Пријатни Џемпери од Елек без Ракави. Каузален Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима.

Главните карактеристики

Избор на клиент