.

.

Веки Денот На Благодарноста Дрвени Свадба Декор Партија Украс Fall Турција Дома Декор Автомобил Занишан Приврзок

Веки Денот На Благодарноста Дрвени Свадба Декор Партија Украс Fall Турција Дома Декор Автомобил Занишан Приврзок

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Денот НА благодарноста 30 ПАРЧИЊА Дрвен Украс За Свадба 2020 Година Украс За Забава Fall Турција Домашен Декор Автомобил Занишан Приврзок Декорацијата е за секого.Користете го бел слон или подарок на забавата во канцеларијата или која било друга размена на подароци. Може да се закачи На Елката, на прозорецот, на вратата, дури и на училишните чанти, облеката, долго што го сакатеовој дрвен чип ја означува годината и ознаката за маска, која може да се собере и комеморативна 30xornamentwe имаме различни спецификации, колку повеќе вие, толку поисплатливи се вашите украси на дрвјата преку процес на сублимација на висока топлина . Сликата е трајна и отпечатена од едната страна.Големина : 7см/2,8 ИНЧИ во дијаметарм материјал : Дрвена Големина : 7см/2,8 ВО Дијаметар. 30корнамент. Материјал : Дрвен. Овој Дрвен Чип Ја Означува Годината И Ознаката За Маска, Која Може Да Се Собере И Комеморативна. Декорацијата Е За Секого.Користете Го Бел Слон Или Подарок На Забавата Во Канцеларијата Или Која Било Друга Размена На Подароци. Тоа Може Да Се Закачи На Елка, На Прозорецот, На Вратата, Дури И На Училишни Кеси, Облека, Долго Што Сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент