.

.

19б Фудбалски Дресови Обичај Џексонвил јагуари Ц. Џ. Хендерсон Травон Вокер Девин Лојд Тревор Лоренс Тревис Етјен Џуниор Чаисон

19б Фудбалски Дресови Обичај Џексонвил јагуари Ц. Џ. Хендерсон Травон Вокер Девин Лојд Тревор Лоренс Тревис Етјен Џуниор Чаисон

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

(8) услуга За Мед : ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни порака за прв пат.(1) Машинско Перење. (6) Достапни Бои : како што се гледа Во Слики. ракави или кратки ракави дишат, брзо се сушат. (5)Идеален За дрес партија, Ноќта на Вештерките, 90-тите костим партија, хипхоп партија, ретро партија, било каков вид на обука, божиќ подарок и секојдневниот живот.Тежината на секоја облека е 0,3-0,5 кг, а големината на пакувањето е 40 см * 60 см * 5 см. 100% Висококвалитетен Полиестер и Ткаенина што Дише.

Главните карактеристики

Избор на клиент