.

.

Алатка За Вакуум За Чистење базен, Прачка Од Вакуумска Легура На Базен Лесна За Склопување Абс Пластична Најлонска Фина Мрежеста Торба Едноставна Операција Пренос

Алатка За Вакуум За Чистење базен, Прачка Од Вакуумска Легура На Базен Лесна За Склопување Абс Пластична Најлонска Фина Мрежеста

DEN 1472.00

Пристапност
Во достапна форма

Мал Базен Вакуум Пренослив Езерце Правосмукалка со 5 Дел Алуминиумска Легура Прачка Најлон Фина Мрежа Торба За Топла Цевка Спецификација : Тип На Точка : Мал Базен Вакууматеријал : ABS, Алуминиумска Легура, Најлон Пакет Листа : 1 x Inlet1 x Брзо Поврзување Интерфејс5 x Алуминиумска Легура Прачка 1 x Торба Buckle1 x Мрежа Торба1 x Конектор Забелешка : вакуум мора Да Биде Целосно Потопен, Инаку Водата Ќе Прска насекаде Кога Е Во Употреба.Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате. Со Макара : долните влакна се дизајнирани со две макари, што ви овозможува ефикасно чистење, заштедува време и напор во голема мера. Лесно Ракување : вакуумот е едноставен дизајниран и лесен за склопување, може да работи директно со поврзување на притисокот на водата на градинарското црево, без или потребен филтер, нема потреба да се испразнува базенот. Добра Издржливост : Составена од одлична абс пластика, прачка од алуминиумска легура од 5 секции и најлонска фина мрежеста торба, обезбедувајќи последна издржливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент