.

.

Јеашчат Голем Капацитет Молив Случај Дозвола, Мулти-функција Трислоен Патент Канцелариски Материјал Кутија, Момчиња Девојки Трајни Пенкало Торбичка За Колеџ Камп

Јеашчат Голем Капацитет Молив Случај Дозвола, Мулти-функција Трислоен Патент Канцелариски Материјал Кутија, Момчиња Девојки

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Jeashchat Голем Капацитет Молив Случај Дозвола, Мулти-функција Трислоен Патент Канцелариски Материјал Кутија, Момчиња Девојки Трајни Пенкало Торбичка За Колеџ Кампусот И Канцеларија. ● Практичен Дизајн : оваа торбичка со кеси со моливи е совршена за складирање канцелариски работи и училишен прибор, може да се користи и како држач за моливи за цртање, торбичка за занаети, кометска торба за шминка, електронски организатор или патна торба за да одговара на вашите основни дневни потреби.Јешчат Мултифункционална Кутија За Моливи Со Голем капацитет Трислојна Кутија За Моливи Кутија За Канцелариски Материјал За Основно Училиште Торба За Моливи Торбичка За Чување Моливи Карактеристики : + Голем Капацитет : 8, 3х4, 1х2 ,4 инчи( Л*В*Ч), оваа кутија за моливи може да собере околу 50-75 моливи за пенкала; чувајте го вашиот канцелариски материјал на место и лесно се наоѓа; голема преграда за поставување маркери, владетел, калкулатор, бришачи. Не чувајте го вашето училиште или канцелариски материјали, совршен извик на вашиот индивидуален стил. Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во секое време.Торба Со Молив со голем Капацитет што ви овозможува брзо да видите с everything внатре и да го пронајдете токму она што го барате.It не може да биде идеален подарок за првиот ден на вашето дете и враќање на училиште, исто така може да биде идеален подарок за дипломирање.Совршен Подарок Подарок За Божиќ!Подарок за Роденден!Подарок за Дипломирање!Подарок За Роденденможе да биде прекрасно порибување полнила се дадени како божиќен подарок за деца На Божиќ.Надграден метален патент, лесен за отворање и затворање. + 3 Мултифункционални Прегради : главниот оддел е за чување моливи, калкулатор, степлер, ножици и така натаму. Погоден за канцеларии, училишта и домови. Тоа е совршен држач за куќиште за пенкало за држач за организатор на училиште во канцеларија. Компактната големина и малата тежина ја прават оваа торба со молив лесна за носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент