.

.

Жени Обични Комплети За Совпаѓање Без Ракави Еластични Панталони За Половината Костум За Плажа

Жени Обични Комплети За Совпаѓање Без Ракави Еластични Панталони За Половината Костум За Плажа

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Памучни Бои : Црна, Армиска Зелена, Морнарица, Портокалова Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : О-Дезен На Вратот : Цврста Боја Должина : Должина На Глуждот До Половината : Еластична Дебелина На Половината : Тиндекорација : Странични Џебови Стил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Лето, Есенска Пригода : семејство, Забава, Свадба, вклучен Е Празничен Пакет : 1 Одговараат На Вниманието : . 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам. 2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите. 3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.

Главните карактеристики

Избор на клиент